marți, 30 decembrie 2008

Fara cuvinte


hey...n-ai idee cat de bine imi e cand ma trezesc dimineata langa tine...cand te vad nefardata,nearanjata,somnoroasa....te plimbi prin casa dezbracata...hey..cand nu-ti gasesti hainele,cand te strambi la orice,cand zambesti la orice...cand esti cu mine zilele noptile,in care sunt deprimat ma linistesc mangaierile tale....Esti fata care aduce soarele..as fi murit de foamne daca erai vrun` fel de mancare...Privirea ta ma tine si beat in picioare..Tu esti raspunsula la orice intrebare..Tu esti tot ce mi-as putea dori,asa ca nu ma supara...nu pleca...nu ma parasi....Sunt cu tine oriunde ai fi...n-are sens sa spun ca te iubesc...pt ca stii....:X


:X:X:X:X

miercuri, 24 decembrie 2008

Merry X-Mas

Tot este ajunul Sfintei Sarbatori de Craciun vreau sa urez tuturor sa aiba un Mos Craciun bogat,multa fericire si iubire... masa imbesugata brad impodobit...colindatori cat mai multi si sanatate cat cuprinde :) nu imi place sa copiez mesaje de Craciun de pe anumite site-uri asa ca am spus ceva din suflet chiar daca nu a iesit asa de bine
:)
Eu am plecat dragilor ma duc sa-l pandesc pe Mos Craciun ..si daca il gasesc il trimit si pe la voi


:)