Buna Seara!
De ceva timp n-am mai trecut p aici,dar acum simt atmosfera aceea perfecta!Eu singura acasa,afara intuneric,o melodie superba pe fundal (9 Crimes) iubitu plecat...deci ce as putea face mai bun decat ca scriu!
Bine recunosc introducerea nu e asa interesanta,dar vroiam s va introduc si pe voi,cititorilor,in Lumea Mea!Daca nu stiti nimic despre ea,nu e nici o problema va veti prinde repede!In Lumea mea totul e simplu,poti face ce vrei,poti iubi,poati zambi,poati alerga in ploaie,poti visa cu ochii deschisi! so Welcome!
Acum simt cu adevarat ca e toamna,e o liniste pe strada....e putina ploaie.... e frig si n-am pe cine tine de mana,tamjesc dupa o cana calda ce ceai cu o persoana iubita langa mine ...Imi e dor de diminetile pierdute in pat lenevind....Acum cu scoala imi strica tot somnul meu dulce ,....Deh ce probleme am si eu :) asta e inca mai visez cu ochii deschisi si nu vreau sa ma trezesc...
So my friends keep on dreaming.....
vineri, 10 octombrie 2008
vineri, 3 octombrie 2008
Iubesc
Poate sa iasa foc si soarele sa arda....Dragostea nu poate sa dispara.... da da...E acolo undeva....Poate sa cada luna sa se inece-n mare.......Viata sa aibe o singura culoare... da da.......Nu-ti pierde dragostea!
Da acum pot spune ca iubesc!
Respir iubire...Mananc iubire.... va dau la toti si va molipsesc.....:X
Stiu ca a trecut doar putin si poate ca e doar o iubire de o clipa,dar pana acum e o iubire sincera de care vreau sa "profit" din plin!
Da,iubesc!Pot sa urlu sus si tare, il iubesc asa e adevarul!
Am fluturi in stomac cand il vad,imi e dor de el la un minut dupa ce ne-am vazut....am sclipirea aia in ochi!Iubesc!
Iti multumesc ca m-ai facut sa zambesc, sa sper,sa visez,sa am incredere si nu in ultimu rand... s ma indragostesc de tine! :X:X:X:X
Dedicat Copilului Meu dulce :*:*
Da acum pot spune ca iubesc!
Respir iubire...Mananc iubire.... va dau la toti si va molipsesc.....:X
Stiu ca a trecut doar putin si poate ca e doar o iubire de o clipa,dar pana acum e o iubire sincera de care vreau sa "profit" din plin!
Da,iubesc!Pot sa urlu sus si tare, il iubesc asa e adevarul!
Am fluturi in stomac cand il vad,imi e dor de el la un minut dupa ce ne-am vazut....am sclipirea aia in ochi!Iubesc!
Iti multumesc ca m-ai facut sa zambesc, sa sper,sa visez,sa am incredere si nu in ultimu rand... s ma indragostesc de tine! :X:X:X:X
Dedicat Copilului Meu dulce :*:*
Abonați-vă la:
Postări (Atom)
